Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Zawody o Puchar Prezesa S.W."Żwirek" 2017

W dniu 24-09-2017r. na łowisku " Żwirek " w Jutrosinie odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Wędkarskiego "Żwirek". Zawody te były rozgrywane od godziny 8.00 do godziny 12.00, metodą spławikową i gruntową. W zawodach  wzięło udział 26 zawodników. Ryby w tym dniu nie brały najlepiej, a zawodnicy biorący udział w zawodach złowili łącznie 27,73kg ryb. Rywalizacja zawodników podczas zawodów była bardzo zacięta, ponieważ były to szóste i ostatnie zawody zaliczane do cyklu Grand Prix, a więc zawodnicy walczyli nie tylko o Puchar Prezesa ale i o punkty do tego cyklu.

Pierwsze miejsce w zawodach i Puchar Prezesa Stowarzyszenia Wędkarskiego "Żwirek" zdobył Dariusz Krzyżoszczak, który złapał ryby o łącznej wadze 4,33kg.

Drugie miejsce zajął Maciej Dolny, który złapał 3,40kg ryb.

Trzecie miejsce zajął Janusz Deptuła, który złapał 2,67kg ryb.

W związku z tym że Puchar wygrał Prezes S.W. "Żwirek" przekazał go zawodnikowi z miejsca drugiego i tym samym Puchar Prezesa Stowarzyszenia Wędkarskiego "Żwirek" otrzymał Maciej Dolny.

Nagrodę dodatkową za " Największą Rybę " ufundowaną przez  " PRZYRODA" SKLEPY ZOOLOGICZNO WĘDKARSKIE Z RAWICZA ZNAJDUJĄCE SIĘ NA ULICY SZARYCH SZEREGÓW 4. zdobył Dariusz Krzyżoszczak, który złapał karpia o wadze 1,49kg.

Dyplomy dla najlepszych zawodników zostały  ufundowane przez: POLIGRAFIA - JANUSZ KOPACZYŃSKI TEL. 62 725 77 83.

Miejsce czwarte zajął Andrzej Walkowiak z wynikiem 2,67kg ryb.

Nagrodę dodatkową ufundowaną przez Czesława Krzyżosiaka z Rawicza dostał Roman Jarczewski za zajęcie miejsca piątego z wynikiem 2,02kg złowionych ryb oraz Dawid Skrzypczak za zajęcie miejsca szóstego z wynikiem 1,97kg ryb.

Miejsce siódme Marek Walczak z wynikiem 1,85kg złowionych ryb.

Miejsce ósme Zbigniew Kowalski z wynikiem 1,45kg złowionych ryb.

Miejsce dziewiąte Krzysztof Kaczmarek z wynikiem 1,36kg złowionych ryb.

Miejsce dziesiąte Przemysław Skrzypczak z wynikiem 1,29kg złowionych ryb.

Po zakończeniu zawodów i wręczeniu Pucharów oraz nagród dla najlepszych zawodników zostały ogłoszone wyniki Grand Prix 2017r.

Puchar Grand Prix 2017 dla  najlepszego i najwszechstronniejszego wędkarza w sezonie 2017 z wynikiem 96 punktów zdobył Dariusz Krzyżoszczak.

Drugie miejsce w cyklu Gran Prix 2017 zajął Robert Izak z wynikiem 89 punktów.

Trzecie miejsce w cyklu Grand Prix 2017 zdobył Andrzej Walkowiak i uzyskał 84 punktów.

Zarząd Stowarzyszenia Wędkarskiego " Żwirek " dziękuje wszystkim zawodnikom za udział w zawodach i zaprasza do galerii, gdzie można obejrzeć zdjęcia z zawodów.

                                                                                                                

                                                                                                                                                                                       Data wpisu: 24-09-2017